فهرست مطالب

چربی گیر ها انواع و جنس های مختلفی دارند که بنابر بودجه و تشخیص می توان یکی از آن ها را برای رستوران و آشپزخانه استفاده کرد. در این مقاله در رابطه با چربی گیر استیل صحبت شده است

چربی گیر استیل چیست؟

طیف وسیعی از چربی گیر های دستی دارای ساختاری از جنس استیل یا همان فولاد ضد زنگ و با دوام برای استفاده در رستوران ها و آشپزخانه ها می باشند. این چربی گیرها معمولاً در ۴ اندازه ی مختلف برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای مختلف مدیریت چربی ها (چربی، روغن و گریس) موجود هستند.

به طور متوسط، مخزن ها هر ۱۵ روز یکبار تمیز می شوند، اما این دوره زمانی را می توان با پمپاژ دوز های معین مایعات و استفاده از بعضی از آنزیم ها و مواد بیولوژیکی تا ۶۰ روز نیز باشد.

بسیاری از متخصصین آب در حال حاضر دستورالعمل هایی مربوط به مدیریت فاضلاب دارند که توضیحاتی درباره ی استفاده از آب تصفیه شده ی خروجی از چربی گیر ها را بیان می کند. 

طبق بخشی از این قوانین، در یک مکان تهیه غذای گرم باید یک چربی گیر نصب شود که در نتیجه این قانون باعث می شود که چربی گیر ها به یک وسیله ضروری برای هر آشپزخانه تجاری تبدیل شوند.

چربی گیر های فولادی و ضد زنگ با کیفیت بالا، یک راه حل مناسب برای مدیریت چربی ها با هزینه ی نسبتاً مناسب هستند.

مزایای چربی گیر استیل

مزایای چربی گیر استیل

بطور کلی چربی گیر ها و علی الخصوص چربی گیر استیل دارای ویژگی هایی هستند که عبارتند از:

راهنمای نحوه ی کاربرد زیر همراه با بررسی حداکثر دبی ورودی در واحد زمان می تواند هنگام انتخاب چربی گیر با توجه به نیازتان به شما کمک کند.

راهنمای نحوه ی استفاده

  • ۴۰ لیتر: سینک ظرفشویی تجاری کوچک و یک ماشین ظرفشویی
  • ۸۰ لیتر: سینک ظرفشویی تجاری متوسط و یک ماشین ظرفشویی
  • ۱۰۰ لیتر: سینک بزرگ تجاری و یک ماشین ظرفشویی
 
اندازه چربی گیر مناسب آشپزخانه

چربی گیر های استیل برای رستوران ها، کافی شاپ ها و آشپزخانه های تجاری بسیار ایده آل هستند. این چربی گیرهای مکانیکی و هیدرو مکانیکی برای جلوگیری از گرفتگی ناشی از چربی ها، روغن ها و گریس ها (فاضلاب حاوی چربی) در خطوط فاضلاب یا در قسمت ورود به سیستم های لوله کشی و تأسیسات تصفیه فاضلاب ساخته شده اند.

این چربی گیرها که در محل های مربوط منبع چربی نصب می شوند، غالباً همراه با سینک ظرفشویی در آشپزخانه ها و سینک ها و ماشین های ظرفشویی در مراکز تهیه غذای تجاری مانند رستوران ها استفاده می شوند.

مدل های مختلفی از چربی گیر های استیل برای کاربردهای رستورانی و کافی شاپ ها وجود دارد که نوع مناسب برای هر کاربر، بسته به حجم مورد نیاز آن برای ذخیره در مخزن دارد.

چربی گیر های هیدرومکانیکی با جنس فولاد ضد زنگ مقرون به صرفه بوده و ذاتاً قوی تر و با دوام تر از چربی گیر ها ساخته شده از پلی اتیلن هستند. این چربی گیر ها با توانایی مقاومت بالا در برابر موارد مختلف در استفاده روزمره، طول عمر بیشتری از چربی گیر های فولادی معمولی دارد.

پترویار معرفی کننده شرکت های تصفیه فاضلاب

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

محبوب‌ترین پست‌ها

استفاده از روش تصفیه آب RO یا همان اسمز معکوس یکی از پرطرفدارترین دستگاه ها در حوزه ی تصفیه ی آب و فاضلاب می…
فیلتر شنی فایبرگلاس یکی از پرکاربرد ترین فیلتر ها هستند که در ادامه توضیحات مختصری درباره ی آن داده می شود. نحوه عملکرد فیلتر…
سختی گیر رزینی آب یکی از پر مصرف ترین وسایل در حوزه ی تصفیه آب می باشد که وجود آن در صورت سختی آب…