فهرست مطالب

چربی گیر پلی اتیلن یکی از جنس های چربی گیر ها است که در این مقاله به طور خلاصه در رابطه با آن صحبت شده است.

لزوم استفاده از چربی گیر

امروزه بسیاری از مناطق به استفاده از چربی گیر ها در هر شرایط تجاری احتیاج دارند. چربی گیر های مدرن با دوام، سبک و ضد نشت هستند و همچنین کار با آنها آسان بوده و به راحتی در محل نصب می شود. 

از بسیاری جهات، چربی گیرهای پلی اتیلنی نسبت به انواع فلزی، فایبرگلاس یا مواد مخصوصی که به عنوان موانع خوردگی معرفی می شوند، برتر است. چربی گیر های با جنس پلی اتیلن شامل یک سطح کاملاً یکپارچه هستند که باعث عدم خوردگی یا تراشیدن پوسته می شود.

چربی گیر پلی اتیلنی

ویژگی این چربی گیر ها عبارت است از:

  • مخزن بدون هرگونه درز و نشت و از موادی با کیفیت بالا که سختی بیشتری را در برابر ترکیبات وررودی فراهم می کند و همچنین با خاصیت مقاومت بالا در برابر ضربه ساخته شده است.
  • مخزن سبک، قابل حمل و همراه با نصب آسان بوده و در عین حال مقاوم و محکم در برابر سخت ترین مواد ورودی در صنعت است.
چربی گیر پلی اتیلن

مزایای چربی گیر پلی اتیلنی

مدت زمان نگهداری چربی داخل این نوع چربی گیر چقدر است؟

تمام چربی گیرهایی که ارائه می شود دارای دستگاه های کنترل کننده جریان هستند، بنابراین در اکثر مواقع نیازی به نگرانی در مورد این مسئله نیست. کنترل جریان باعث کاهش نسبت می شود و بنابراین زمان کافی را برای نگهداری فاضلاب درون چربی گری ایجاد می کند.

در واقع، روشی که بعضی از واحدهای بهداشتی/ ایمنی/ مهندسی بیان می کنند، حداکثر زمان برای ذخیره ی آب در چربی گیر بر اساس حجم آن است؛ به این معنا که اگر شما ۳ گالن در دقیقه جریان ورودی دارید و یک چربی گیر با حجم مخزن ۳۰ گالن داشته باشید، زمانی کمتر از ده دقیقه قادر به نگهداری آب در مخزن هستید. 

این مدت زمان از تقسیم حجم مخزن به دبی فاضلاب ورودی به دست می آید.

همچنین توجه داشته باشید که به دلایل بهداشتی، چربی گیر ها مهر و موم شده اند و باز نیستند. باز کردن برخی از مارک های چربی گیر دشوار است اما در همه موارد، همه چربی گیرها مهر و موم شده اند. 

حتما از اندازه مورد نیاز چربی گیر پلی اتیلن خود قبل از سفارش اطمینان حاصل کنید. در صورت شک داشتن در این موارد مخزن تا زمانی که از نیاز خود اطمینان پیدا نکرده اید سفارش ندهید. 

اگر چربی گیر پلی اتیلن خود را کوچکتر از مقدار متناسب آن خریداری کنید، ممکن است مقداری از فاضلاب ورودی از آن عبور کند و همچنین ممکن است نیاز داشته باشید تا مخزن را به طور مداوم پمپ کنید تا چربی را از آن خارج کنید.

پترویار، مشاوره و فروش محصولات صنعتی

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

محبوب‌ترین پست‌ها

استفاده از روش تصفیه آب RO یا همان اسمز معکوس یکی از پرطرفدارترین دستگاه ها در حوزه ی تصفیه ی آب و فاضلاب می…
فیلتر شنی فایبرگلاس یکی از پرکاربرد ترین فیلتر ها هستند که در ادامه توضیحات مختصری درباره ی آن داده می شود. نحوه عملکرد فیلتر…
سختی گیر رزینی آب یکی از پر مصرف ترین وسایل در حوزه ی تصفیه آب می باشد که وجود آن در صورت سختی آب…